Nejdůležitější v mym životě...

27. prosince 2007 v 22:34 |  *Terůů*


Dneska jsem tak trošku přemýšlela o životě ,srovnávala jsem si věci v hlavišce a dávala si do hromady takovej žebříček mých hodnot...
  • Na prvnim místě je samozřejmě RODINAneumim si představit, že bych neměla svou rodinu, ikdyž mě většinou pěkně štvou a občas si i říkám, že bych dala nevim co všechno za to abych byla uplně jiný rodině...ale pak pochopim, že moji rodinu miluju nejvíc na světě a nikdy jí nechci stratit!
  • Přátelé → jsou pro mě strašně moc důležití, já mam to štěstí, že přátel mam hodně, ale těch opravdových je asi jen 6 → ti kteří mě dokážou podržet v těžkých situacích, stojí vždy za mnou, můžu se na ně spolehnout a obrátit! Jsem vám za to moc vděčná nevim co bych bez vás dělala....
  • Škola → ikdyž je škola děsná otrava, musím si stále uvědomovat, že to co se učím, se učím pro sebe a ne jen pro dobré známky aby měli rodiče radost.Hodně často se mi do učení vůbec nechce, ale co nadělám, jestli chci být jednou ve svém oboru dobrá tak se musím snažit!
  • Záliby → tancuji už čtyři roky taneční aerobik a moc mě to baví, chtěla bych bát jednou opravdu dobrá!Je pro mě důležitý.
A taky jsem pochopila jednu věc...Blog není jeden bod z mého žebříčku hodnot, vždy byl pro mě blog důležitý, ale teď už vim, že jsou věci důležitější, bez blogu bych se oběšla ale bez přátel?bez rodiny??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama